POZNAJ NASZE SPECJALISTYCZNE PRODUKTY
Poznaj nas

PPH im. Jędrzeja Śniadeckiego Sp. z o.o.

Witamy na naszych stronach internetowych.

Firma Jędrzej Śniadecki Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji osłon twarzy i okularów ochronnych, chroniących przed odpryskami ciał stałych, cieczy oraz promieniowaniem podczerwonym. Naszych osłon używają szlifierze, ślusarze, tokarze, stolarze, malarze, hutnicy, rolnicy, laboranci, weterynarze i stomatolodzy.

Szanowni Państwo,

Nasza firma istnieje od prawie 60-ciu lat, a od września 2008 roku jest spółką z o.o. Był to okres wielu ważnych wydarzeń i zmian, również dla nas. Chcielibyśmy życzyć Państwu wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym oraz wyrazić chęć współpracy i stałego kontaktu, który umożliwi nam wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Dlatego też będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i spostrzeżenia dotyczące współpracy i naszych wyrobów.

Łącząc serdeczne pozdrowienia

Irena Broda

Prezes Zarządu

KOMU POMAGAJĄ NASZE PRODUKTY

przemysł metalurgiczny i hutnictwo

Stal jest jednym z podstawowych materiałów budowlanych zarówno w budownictwie, jak i w przemyśle. W 2011 roku wyprodukowano w Polsce prawie 9 mln ton surowej stali, co stanowi 0,6% światowej produkcji. Obecnie w Polsce nie wydobywa się rud żelaza.

przemysł mechaniczny

Węgiel i grafit w zastosowaniach mechaniczynch to ogromna przewaga nad innymi materiałami. Wysoki stosunek wytrzymałości do masy, stabilność termiczna, właściwości samo smarujące, obojętność chemiczna - to wyszystko sprawia, że nasze produkty grafitowe są najlepsze.

przemysł budowlany, leśnictwo, prace ogrodnicze

Właściwa odzież przeznaczona do konkretnego celu, przetestowana funkcjonalnie w najtrudniejszych warunkach jest filarem wygodnej i bezpiecznej pracy. Ubrania te dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych materiałów i wieloletnim testom w terenie tworzą zestawy, na które można naprawdę liczyć.

medycyna, stomatologia, labolatorium

Wykonywane zabiegi i badania narażają personel medyczny na stałe ryzyko związane z czynnikami fizycznymi, chemicznymi i biologicznymi. Na urazy fizyczny lub chemiczna szczególnie narażone są okolice oczu, dlatego ich ochrona jest niezwykle ważną kwestią.

DEKLARACJE ZGODNOŚCI

Nasze produkty to wysokiej jakości certyfikowane zabezpieczenia gwarantujące wysokie bezpieczeństwo i higienę pracy. Specjalizujemy się w realizacji indywidualnych zamówień naszych klientów. Gotowi jesteśmy dopasować każdą osłonę do nawet najbardziej wymagających potrzeb użytkownika. Uzupełnieniem ochrony przed wysoką temperaturą są ubrania i rękawice żaroodporne niemieckiej firmy Jutec. Firm ta od kilku lat jest naszym partnerem handlowym. Jest to europejski lider proponujący innowacyjne rozwiązania, które od kilku latz powodzeniem zdobywają uznanie na polskim rynku. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które ułatwią pracę w najcięższych warunkach. Mamy nadzieję, iż spełnimy Państwa oczekiwania.

OPINIE KLIENTÓW

“…Oferujemy naszym klientom osłony (produkowane przez firmę “Jędrzej Śniadecki”), które cieszą się opinią solidnego sprzętu w konkurencyjnej cenie. Zamówienia towaru realizowane są sprawnie i w terminach przez nas określanych. Ilość reklamacji w stosunku do sprzedaży jest znikoma, a jeśli występują są załatwiane szybko i bez problemów z ich rozpatrywaniem.”

SZUPON SZCZECIN

“…chcemy wrazić nasze głębokie zadowolenie nie tylko z powodu wysokiej jakości produktów przy ich relatywnie niskiej cenie, ale również z profesjonalizmu pracowników Działu Sprzedaży, które są bezsprzecznym atutem wyróżniającym Wasze przedsiębiorstwo spośród innych producentów”

MADA RADOM

“Informujemy wszystkich zainteresowanych że firma “Jędrzej Śniadecki” z Torunia wyróżnia się spośród naszych dostawców rzetelnym , profesjonalnym podejściem do zagadnienia ochron osobistych. W każdej chwili można liczyć na wyczerpującą poradę oraz otwartość w rozwiązywaniu problemów zakresu ochrony pracowników przed zagrożeniami występującymi na stanowisku pracy. W współpraca z powyższą firmą układa się wzorowo, dostawy są realizowane terminowo zgodnie z zamawianym asortymentem.”

best - centrum bhp i p.poż

“Dziękujemy za dotychczasową współpracę, H. Cegielski – Poznań S.A. od lat współpracuje z Państwa firmą w zakresie dostaw osłon. Produkowane przez Państwa Firmę osłony są funkcjonalne, wysokiej jakości…”

H. Cegielski - poznań s.a.
PORADNIK

Pośród wielu działów wykorzystywanych dla ochrony oczu i twarzy, można wyróżnić środki ochrony profesjonalne i te pozazawodowe.

Podział środków ochronnych:

- okulary ochronne,

- gogle ochronne,

- osłony twarzy,

- osłony spawalnicze.